Váš život stojí za prozkoumání

Váš život stojí za prozkoumání

Zveme Vás na unikátní sebepoznávací kurz Workshop MyLife vytvořený dr. Dietrichem Schindlerem, kde se v šesti setkáních budete moci podívat podrobněji na svůj život – poznat situace a lidi, které Vás v životě ovlivnili a utvářeli to, čím jste dnes a co právě prožíváte.

Získejte příležitost ke ztišení a k poznání sebe sama a ke zodpovězení otázek: Kým jste byli? Kým jste? A kým chcete být?

Ze stránek českého organizačního týmu:

„Ze všech lidí, které znáte, není nikdo zajímavější než – VY SAMI! Workshop MyLife bere v úvahu vaši jedinečnost, váš příběh, vaše touhy a aspirace. Určitě se sami o sobě dozvíte nové a překvapující věci. V procesu sebeobjevování uvidíte, že Bůh o vás má ještě větší zájem, než jaký o sebe máte vy sami.

Workshop MyLife se odehrává v přátelském prostředí, kde bude něco k zakousnutí i pití a kde budete spolu s dalšími účastníky objevovat více o tom, kým jste. Workshop MyLife tvoří šest setkání, které pomáhají k objevování sebe samého a které jako základ pro sebeobjevování a učení využívají mapu „MyLife Map“. Vaše jedinečná cesta se před vámi bude více odkrývat s každým dalším setkáním.“ (více viz http://mylifeworkshop.cz/)

 

Startujeme v Hradci Králové již v únoru:

  • datum a čas: každý čtvrtek (6 setkání: 8.2.-15.3) od 18.00
  • místo: Ymca, Šafaříkova 666/9 Hradec Králové / mapy.cz
  • cena: 100 Kč (pro krytí nákladů na organizaci)
  • dotazy a další informace: Lukáš Dohnal (lukyn.dohnal@gmail.com)

Těšíme se na Vás.

Tým Lavina – Hradec Králové

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *